Shad hozzászólása:

Hatalmasak voltak a srácok, szerencsére végig tudtam néni az egész meccset, nem kellett az OT-t a telefonomon keresztül hallgatni:idiota:

Nagyon jól játszottunk, az első kiállításnál kb Anderson tartotta a lelket a csapatban, hogy fogta azt a 6 lövést a PK-ban. Az első harmad nagyon jó iramú volt, a második már egy teljesen más képet mutatott, csak gyúrta egymást a két csapat a harmad feléig volt vagy 2-3 lövés összesen a két kapura. Liles távoli bombája nagyon szép volt Nabokov nem sokat láthatott a korongból, az egyenlítő gól elég furcsa volt, nagyon nem volt benne a SJ játékában. Aztán a harmadik harmad megint pörgős volt a végén esélyt nem adtunk a SJ-nak, hogy megszerezze a vezetést, sőt mi nyertünk! Nagyot harcoltak a srácok, Andersonról se jött ki nagyon korong. Két high sticket simán tovább engedtek a bírók, ellenben Yip és Gali kiállítása egyszerűen nevetséges volt. A következő meccsen jobban kell vigyázni az eladott korongokra, mert az első harmadban elég sokat elbohóckodtunk a saját harmadunkon belül.